zklocków.pl LEGO LEGO City LEGO 60296

LEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskim

LEGO 60296 Wheelie Stunt Bike
LEGO City Wheelie na motocyklu kaskaderskim 60296LEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO City 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO City 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO City Wheelie na motocyklu kaskaderskim 60296
Numer: LEGO 60296
Seria: LEGO City
Ilość elementów: 14
Wiek: 5+
Rok prezentacji: 2021
Cena katalogowa: 34,99 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskim

LEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskim

Zestaw LEGO® City Wheelie na motocyklu kaskaderskim (60296) to gwarancja długich godzin świetnej zabawy fajnym motocyklem napędzanym kołem zamachowym, który pozwala wykonywać niezwykłe wheelie i akrobacje w powietrzu. Dodaj do tego nieustraszoną bohaterkę serialu telewizyjnego LEGO City Adventures Raze i możesz ruszać do ekscytującej kaskaderskiej zabawy!

Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 5 lat Zestaw dla dzieci zawiera broszurę z łatwymi instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS. To interaktywny poradnik dla konstruktorów dostępny w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety, który pozwala przybliżać i obracać model, więc budowanie z klocków LEGO to prawdziwa bułka z masłem.

Pozwól dziecku zostać gwiazdą pokazu Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle kaskaderskie napędzane kołem zamachowym, fajne pojazdy, realistyczne konstrukcje oraz ciekawe postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach. A żeby zabawa była jeszcze bardziej emocjonująca, dzieci mogą połączyć kilka zestawów z pełnego akcji świata LEGO City Stuntz.

  • Wprowadź dzieci w wieku od 5 lat do emocjonującego świata zabawek LEGO® City Stuntz za pomocą zestawu z motocyklem kaskaderskim napędzanym kołem zamachowym oraz nieustraszoną bohaterką serialu telewizyjnego LEGO City Raze.
  • Co jest w środku? Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania superfajnego motocykla kaskaderskiego napędzanego kołem zamachowym oraz minifigurka Raze — postaci z serialu telewizyjnego LEGO® City Adventures.
  • Motocykl trzeba popchnąć, by uruchomić koło zamachowe i wykonać wspaniałe wheelie albo manewry w powietrzu.
  • Zestaw LEGO® City Wheelie na motocyklu kaskaderskim świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny lub z innej okazji dla dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę.
  • Po zbudowaniu model Wheelie na motocyklu kaskaderskim ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm długości i 2 cm szerokości.
  • Motocykl można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO® City Stuntz, by poszerzyć zabawę o kolejne ciekawe postacie i sztuczki kaskaderskie.
  • Zestaw zawiera przejrzystą broszurę z instrukcjami oraz interaktywny poradnik Instructions PLUS, dzięki któremu budowanie z klocków LEGO® to bułka z masłem. Jest on dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO®.
  • Z zestawami LEGO® City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają świetne pojazdy oraz fajne postacie, które inspirują do wymyślania historyjek i odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach.
  • Wszystkie elementy LEGO® spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw klocków LEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskim został zaprezentowany w bieżącym roku i składa się z 14 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 1 minifigurkę. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 5 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 11 zdjęć zestawu klocków LEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskim

LEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO City 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO City Wheelie na motocyklu kaskaderskim 60296LEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 City Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO City 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskimLEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskim

Dane

Nazwa polska: LEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskim
Nazwa oryginalna: LEGO 60296 Wheelie Stunt Bike
Ilość elementów: 14
Ilość minifigurek: 1
Wiek: 5+
Numer produktu: LEGO 60296
Producent: LEGO
Seria: LEGO City
Rok prezentacji: 2021
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 34,99 zł

Instrukcja LEGO 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskim

Instrukcję budowania zestawu LEGO City 60296 Wheelie na motocyklu kaskaderskim możesz bezpłatnie pobrać i wydrukować z oficjalnej strony LEGO®.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®