zklocków.pl LEGO LEGO City LEGO 60297

LEGO 60297 City Demolka na motocyklu kaskaderskim

LEGO 60297 Demolition Stunt Bike
LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO 60297 City Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim 60297LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO 60297 City Demolka na motocyklu kaskaderskim
Numer: LEGO 60297
Seria: LEGO City
Ilość elementów: 12
Wiek: 5+
Rok prezentacji: 2021
Cena katalogowa: 34,99 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskim

LEGO City 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskim

Zestaw LEGO® City Demolka na motocyklu kaskaderskim (60297) z superszybkim motocyklem kaskaderskim napędzanym kołem zamachowym oraz minifigurką Wallopa z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures to doskonała propozycja dla miłośników emocjonujących pokazów kaskaderskich.

Doskonała rozrywka dla chłopców i dziewczynek w wieku od 5 lat Do tego zestawu konstrukcyjnego LEGO City są dołączone proste instrukcje budowania. Do tego online możesz pobrać funkcję Instructions PLUS dostępną w aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten interaktywny poradnik budowania pozwala przybliżać i obracać model, więc początkujący konstruktorzy LEGO szybko staną się mistrzami łączenia klocków!

Pozwól dziecku zostać gwiazdą pokazu Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle kaskaderskie napędzane kołem zamachowym, fajne pojazdy, realistyczne konstrukcje oraz ciekawe postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach. A żeby pokaz kaskaderski był jeszcze bardziej fenomenalny, możesz połączyć kilka zestawów z emocjonującego świata LEGO City Stuntz!

  • Zestaw LEGO® City Demolka na motocyklu kaskaderskim (60297) z motocyklem napędzanym kołem zamachowym oraz brawurowym Wallopem z serialu telewizyjnego LEGO City.
  • Co jest w środku? Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania superfajnego motocykla kaskaderskiego napędzanego kołem zamachowym oraz minifigurka brawurowego Wallopa — postaci z serialu telewizyjnego LEGO® City Adventures.
  • Motocykl trzeba popchnąć, by uruchomić koło zamachowe i przebić się przez ścianę albo wykonać manewry w powietrzu.
  • Zestaw LEGO® City Demolka na motocyklu kaskaderskim jest doskonałym prezentem na Gwiazdkę, urodziny lub z innej okazji dla miłośników pokazów kaskaderskich w wieku od 5 lat.
  • Po zbudowaniu model Demolka na motocyklu kaskaderskim ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 2 cm szerokości.
  • Zestaw Demolka na motocyklu kaskaderskim można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO® City Stuntz, by zabawa w pokazy i akrobacje była jeszcze lepsza.
  • Zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz interaktywny przewodnik Instructions PLUS, który jest dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na smartfony i tablety.
  • Z zestawami LEGO® City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają świetne pojazdy oraz fajne postacie, które inspirują do wymyślania historyjek i odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach.
  • Wszystkie elementy LEGO® spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw klocków LEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim został zaprezentowany w bieżącym roku i zbudowany jest z 12 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 1 minifigurkę. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 5 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 11 zdjęć zestawu klocków LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskim

LEGO City 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim 60297LEGO City 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO City 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO 60297 City Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim 60297LEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim 60297LEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim 60297LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskimLEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskim

Dane

Nazwa polska: LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskim
Nazwa oryginalna: LEGO 60297 Demolition Stunt Bike
Ilość elementów: 12
Ilość minifigurek: 1
Wiek: 5+
Numer produktu: LEGO 60297
Producent: LEGO
Seria: LEGO City
Rok prezentacji: 2021
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 34,99 zł

Instrukcja LEGO 60297 Demolka na motocyklu kaskaderskim

Instrukcja budowania LEGO City Demolka na motocyklu kaskaderskim dostępna jest bezpłatnie na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®