zklocków.pl LEGO LEGO Jurassic World LEGO 76940

LEGO 76940 Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura

LEGO 76940 T. rex Dinosaur Fossil Exhibition
LEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura 76940LEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura 76940LEGO 76940 Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO Jurassic World 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO 76940 Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura
Numer: LEGO 76940
Seria: LEGO Jurassic World
Ilość elementów: 198
Wiek: 7+
Rok prezentacji: 2021
Cena katalogowa: 129,99 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura

LEGO 76940 Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura

Budowanie własnej wystawy skamieniałości tyranozaura (76940) to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy o dinozaurach. Masz w domu małego miłośnika dinozaurów, który zasłużył na prezent? Podaruj mu zestaw LEGO® Jurassic World z ruchomym szkieletem tyranozaura na podstawce, tablicą do rysowania, wskazówką i figurką małego triceratopsa.

Kreatywna zabawa W pudełku znajdują się dwie minifigurki popularnych postaci z Jurassic World — Owena Grady'ego i Dariusa (z filmu Jurassic World: Obóz kredowy) — które zainspirują maluchy do odgrywania ról paleontologów i snucia własnych ekscytujących historii. Proste obrazkowe instrukcje pozwolą małym fanom LEGO budować pewnie i samodzielnie.

Zabawa z dinozaurami! W gamie zestawów LEGO Jurassic World można znaleźć zestawy, które ucieszą młodsze i starsze dzieci — są tu formowane figurki dinozaurów do zbudowania, wspaniałe budynki, minifigurki i ciekawe pojazdy do zabawy i postawienia na półce.

  • Ten bogaty zestaw LEGO® Jurassic World (76940) pozwoli dzieciom urządzić własną wystawę skamieniałości tyranozaura z ruchomym modelem szkieletu i odgrywać role paleontologów.
  • W komplecie minifigurki Dariusa i Owena Grady’ego, figurka małego triceratopsa, tablica do zbudowania oraz akcesoria: wskazówka, jajo dinozaura, skamieniały ząb i liść.
  • Szkielet tyranozaura jest ruchomy, więc dzieci mogą się nim bawić jak zwykłą figurką LEGO® dinozaura, a dzięki podstawce mogą też urządzić muzealną wystawę na niby.
  • Zestaw inspirowany serialem „Park Jurajski: Obóz kredowy” i innymi historiami spod znaku Jurassic World będzie świetnym prezentem na święta, urodziny lub z innej okazji dla wszystkich wielbicieli dinozaurów od siódmego roku życia.
  • Szkielet tyranozaura na podstawce ma ok. 13 cm wysokości, 29 cm długości i 9 cm szerokości. Idealnie sprawdzi się w codziennych przygodach, zwłaszcza w połączeniu z innymi modelami i minifigurkami.
  • Zestaw ma 198 elementów i będzie w sam raz dla młodych fanów LEGO®, którzy mają ochotę na trochę bardziej wymagający projekt. W pudełku znajdują się szczegółowe instrukcje z obrazkami, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu złożą model.
  • Zestawy LEGO® Jurassic World to prezent w sam raz dla dzieci i dorosłych fanów, którzy lubią odtwarzać sceny z filmów i seriali animowanych, wymyślać własne przygody lub po prostu prezentować własnoręcznie zbudowane modele kolekcjonerskie.
  • Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu mocno się trzymają i pozwalają budować solidne modele.
  • Elementy i klocki LEGO® są skrupulatnie testowane, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw klocków LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura został pokazany w bieżącym roku i składa się z 198 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 2 minifigurki. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 7 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 13 zdjęć zestawu klocków LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura

LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO Jurassic World 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO Jurassic World 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura 76940LEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura 76940LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura 76940LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO 76940 Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozauraLEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura 76940LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura

Dane

Nazwa polska: LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura
Nazwa oryginalna: LEGO 76940 T. rex Dinosaur Fossil Exhibition
Ilość elementów: 198
Ilość minifigurek: 2
Wiek: 7+
Numer produktu: LEGO 76940
Producent: LEGO
Seria: LEGO Jurassic World
Rok prezentacji: 2021
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 129,99 zł

Instrukcja LEGO 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura

Na oficjalnej stronie LEGO® znajdziesz instrukcję budowania zestawu LEGO Jurassic World Wystawa skamieniałości tyranozaura, którą możesz bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®