zklocków.pl LEGO LEGO DOTS LEGO 41912

LEGO 41912 DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami

LEGO 41912 Love Birds Bracelet4 na podstawie 4 ocen
LEGO DOTS 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkamiLEGO DOTS 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkamiLEGO DOTS 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkamiLEGO DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami 41912LEGO DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami 41912LEGO 41912 DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami
Numer: LEGO 41912
Seria: LEGO DOTS
Ilość elementów: 33
Wiek: 6+
Rok prezentacji: 2020
EAN: 5702016668582
Cena: 22,96 złCena katalogowa: 24,99 złCena za element: 0,70 zł
od 22,96-8%24,99 zł
Porównaj cenyWięcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkami

LEGO 41912 DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami

Zestaw LEGO® DOTS™ Bransoletka z papużkami nierozłączkami (41912) przypadnie do gustu dzieciom, które lubią własnoręcznie robić akcesoria do noszenia. Ten szybki, łatwy i intuicyjny zestaw oferuje dzieciom możliwość zrobienia własnej biżuterii i wielokrotnego dostosowywania jej do stroju — lub nastroju. Wesoła biżuteria do zrobienia i przerobienia Ten fantastyczny zestaw składa się z turkusowej regulowanej bransoletki, która pasuje na większe i mniejsze nadgarstki, oraz 32 kolorowych płytek, w tym specjalnych płytek z nadrukami ptaków, piór i serduszek. Za ich pomocą dzieci mogą zaprojektować własną, niepowtarzalną bransoletkę, przećwiczyć wyobraźnię i umiejętność kreatywnego wyrażania siebie. Kreatywna zabawa dla miłośników prac ręcznych Możliwość pomysłowego udekorowania bransoletki we własny sposób zapewni dzieciom ogromną radość. Można ją dopasować do nastroju, wymieniać z przyjaciółmi albo wykorzystać do pokazywania swoich niepowtarzalnych projektów. Z tymi bransoletkami wszystko jest możliwe! Co więcej świetnie sprawdzą się one jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji.

  • Zachęć dzieci do kreatywnych prac ręcznych uroczym zestawem Bransoletka z papużkami nierozłączkami (41912), który zawiera regulowaną bransoletkę i 32 kolorowe płytki. Zabawa zaczyna się od dekorowania — wystarczy wysypać klocki!
  • Kreatywna biżuteria w zasięgu ręki! Podczas dekorowania wesołej bransoletki dzieci mogą udoskonalić swoje umiejętności projektowania i wyrażania siebie. Mogą skorzystać z pomysłów przedstawionych na opakowaniu lub wymyślić własne, niezwykłe wzory.
  • Kolorowe płytki sprawdzą się nie tylko w tym zestawie, ale też w nowych, pomysłowych zabawach. Bransoletki można również udekorować stylowymi płytkami z zestawu LEGO® DOTS™ (41908) Dodatki DOTS — seria 1.
  • Ten niesamowity zestaw spodoba się każdemu fanowi prac ręcznych. Elastyczna bransoletka i kolorowe płytki do dekoracji będą świetnym prezentem dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 lat pod choinkę, na urodziny lub z dowolnej innej okazji.
  • Zestaw jest mały i całkowicie przenośny. Bransoletka ma ok. 20cm długości, więc ten emocjonujący zestaw kreatywny pozwoli każdemu początkującemu projektantowi stworzyć mnóstwo własnych wzorów, a potem dumnie nosić ten ulubiony.
  • Siłą napędową tej zabawki jest dziecięca wyobraźnia, więc kreatywna zabawa nigdy się nie kończy. Zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy, dając dzieciom radość z samodzielnego tworzenia własnych dzieł.
  • Zabawa zaczyna się od udekorowania bransoletki — wystarczy otworzyć opakowanie. Łatwe instrukcje ułatwiają i przyspieszają kreatywną zabawę i pomagają stworzyć pierwszy wzór, dzięki czemu dzieci mogą poczuć dumę z samodzielnego zrobienia własnej niepowtarzalnej biżuterii.
  • Zestawy LEGO® DOTS™ to propozycje niesamowitych prac ręcznych dla dzieci. Ten sprytny zestaw do robienia biżuterii oferuje inspirujące możliwości swobodnego projektowania, które wzmocnią kreatywność i pewność siebie dzieciaków.
  • Płytki i bransoletki LEGO® DOTS™ spełniają najwyższe standardy branżowe oraz nasze własne rygorystyczne kryteria jakości. Dzięki temu wszystkie części pasują do siebie, solidnie się ze sobą łączą i można je za każdym razem z łatwością rozdzielić.
  • Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy płytki i bransoletki LEGO®, by mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw klocków LEGO DOTS 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkami został przedstawiony w 2020 roku i zbudowany jest z 33 klocków LEGO®. Zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 6 roku życia. Aktualnie w najniższej cenie klocki LEGO 41912 DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami możesz kupić za 22,96 zł

Zdjęcia

Zobacz 6 zdjęć zestawu klocków LEGO 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkami

LEGO DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami 41912LEGO DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami 41912LEGO 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkamiLEGO 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkamiLEGO 41912 DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkamiLEGO 41912 DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami

Dane

Nazwa polska: LEGO 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkami
Nazwa oryginalna: LEGO 41912 Love Birds Bracelet
Ilość elementów: 33
Wiek: 6+
Numer produktu: LEGO 41912
Producent: LEGO
Seria: LEGO DOTS
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: woreczek
Dostępność: w sprzedaży
EAN: 5702016668582
Aktualna cena: 22,96 zł
Cena za element: 0,70 zł
Cena katalogowa: 24,99 zł

Instrukcja LEGO 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkami

Instrukcja budowania LEGO DOTS Bransoletka z papużkami nierozłączkami dostępna jest bezpłatnie na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®