zklocków.pl LEGO LEGO DOTS LEGO 41902

LEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcem

LEGO 41902 Sparkly Unicorn Bracelet5 na podstawie 20 ocen
LEGO DOTS 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO DOTS 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem
Numer: LEGO 41902
Seria: LEGO DOTS
Ilość elementów: 33
Wiek: 6+
Rok prezentacji: 2020
EAN: 5702016616712
Cena: 27,90 złCena katalogowa: 24,99 złCena za element: 0,85 zł
od 27,90
Porównaj cenyWięcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem

LEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcem

Magiczny zestaw LEGO® DOTS™ Bransoletka z błyszczącym jednorożcem (41902) zachwyci każdego miłośnika prac ręcznych. Ten szybki, łatwy i intuicyjny zestaw kreatywny oferuje dzieciom możliwość zrobienia własnej biżuterii i wielokrotnego dostosowywania jej do stroju — lub nastroju. Zestaw z niepowtarzalną biżuterią Ten wspaniały zestaw składa się z lawendowej regulowanej bransoletki, która pasuje na większe i mniejsze nadgarstki, oraz 32 kolorowych płytek, w tym specjalnych płytek z nadrukami głowy jednorożca i rozgwieżdżonego nieba. Za ich pomocą można zaprojektować własną, niepowtarzalną bransoletkę, przećwiczyć wyobraźnię i umiejętność wyrażania siebie. Łatwy zestaw kreatywny dla dzieci, które lubią robić biżuterię Możliwość pomysłowego udekorowania bransoletki we własny sposób zapewni dzieciom ogromną radość. Biżuterię można dopasować do nastroju, wykorzystać do wyrażania siebie lub pokazywania wszystkim swoich magicznych projektów. Z tymi bransoletkami wszystko jest możliwe!Co więcej świetnie sprawdzą się one jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji.

  • Zachęć dzieci do prac ręcznych zachwycającym zestawem LEGO® DOTS™ Bransoletka z błyszczącym jednorożcem (41902), który zawiera regulowaną bransoletkę i 32 kolorowe płytki. Zabawa zaczyna się od dekorowania — wystarczy wysypać klocki!
  • Pomysłowa biżuteria w zasięgu ręki! Podczas dekorowania wesołej bransoletki dzieci mogą udoskonalić swoje umiejętności projektowania i wyrażania siebie. Mogą skorzystać z pomysłów przedstawionych na opakowaniu lub samodzielnie wymyślić własny wzór.
  • Kolorowepłytki sprawdzą się nie tylko w tym zestawie, ale też w innych pomysłowych zabawach. Bransoletki można również upiększyć stylowymi klockami z zestawu LEGO® DOTS™ 41908 Dodatki DOTS — seria 1.
  • Ten niesamowity zestaw spodoba się każdemu fanowi prac ręcznych. Elastyczna bransoletka i kolorowe płytki do dekoracji będą świetnym prezentem dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 lat pod choinkę, na urodziny lub z dowolnej innej okazji.
  • Zestaw jest mały i całkowicie przenośny. Bransoletka ma ok. 20 cm długości, więc ten emocjonujący zestaw kreatywny pozwoli każdemu początkującemu projektantowi stworzyć mnóstwo własnych wzorów, a potem dumnie nosić ten ulubiony.
  • Siłą napędową tej zabawki jest dziecięca wyobraźnia, więc kreatywna zabawa nigdy się nie kończy. Zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy, dając dzieciom radość z samodzielnego tworzenia własnych dzieł.
  • Twórcza zabawa zaczyna się od udekorowania bransoletki — wystarczy otworzyć opakowanie. Łatwe inspiracje przedstawione na opakowaniu ułatwiają i przyspieszają kreatywną zabawę i pomagają stworzyć pierwszy wzór, dzięki czemu dzieci mogą poczuć dumę z samodzielnego zrobienia własnej niepowtarzalnej biżuterii.
  • Zestawy LEGO® DOTS™ to propozycje niesamowitych prac ręcznych dla dzieci. Ten sprytny zestaw do robienia biżuterii oferuje inspirujące możliwości swobodnego projektowania, które wzmocnią kreatywność i pewność siebie dzieci.
  • Płytki i bransoletki LEGO® DOTS™ spełniają najwyższe standardy branżowe oraz nasze własne rygorystyczne kryteria jakości. Dzięki temu wszystkie części pasują do siebie, solidnie się ze sobą łączą i można je za każdym razem z łatwością rozdzielić.
  • Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO®, by mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw klocków LEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem został przedstawiony w 2020 roku i składa się z 33 klocków LEGO®. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 6 roku życia. Aktualnie w najniższej cenie klocki LEGO DOTS 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem możesz kupić za 27,90 zł

Zdjęcia

Zobacz 6 zdjęć zestawu klocków LEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem

LEGO DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcem 41902LEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcemLEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem

Dane

Nazwa polska: LEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem
Nazwa oryginalna: LEGO 41902 Sparkly Unicorn Bracelet
Ilość elementów: 33
Wiek: 6+
Numer produktu: LEGO 41902
Producent: LEGO
Seria: LEGO DOTS
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: woreczek
Dostępność: w sprzedaży
EAN: 5702016616712
Aktualna cena: 27,90 zł
Cena za element: 0,85 zł
Cena katalogowa: 24,99 zł

Instrukcja LEGO 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem

Instrukcja budowania do zestawu LEGO 41902 DOTS Bransoletka z błyszczącym jednorożcem dostępna jest na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®