zklocków.pl LEGO LEGO Friends LEGO 41437

LEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Mii

LEGO 41437 Mia's Jungle Play Cube
LEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO Friends 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO Friends 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO Friends 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO Friends Dżunglowa kostka do zabawy Mii 41437
Numer: LEGO 41437
Seria: LEGO Friends
Ilość elementów: 43
Wiek: 6+
Rok prezentacji: 2020
EAN: 5702016687224
Cena katalogowa: 39,99 zł
Zestaw aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Zestaw LEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy Mii

LEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Mii

Szukasz zabawki do zbudowania dla dziecka, które ma bzika na punkcie zwierząt? Zafunduj mu egzotyczną podróż dzięki Dżunglowej kostce do zabawy Mii (41437). Klocki z tego zestawu LEGO Friends można schować do kostki i zabrać dżunglowe przygody w każdą podróż. Dzieci mogą sobie wyobrazić, że przygotowują smoothie w przytulnym namiocie albo na niby bawić się pośród drzew z tajemniczym dżunglowym zwierzakiem.

Kostka pełna skarbów Elementy tego przyrodniczego zestawu można wyjąć z obudowy, dzięki czemu nic nie ogranicza pomysłowej zabawy dzieci. Można je też przymocować do dna kostki, by ułatwić zabawę w podróży — koniec z pogubionymi klockami! Obudowę można również podzielić na pół, by zaprosić przyjaciół na wspólne przygody w dżungli.

Zbieranie i łączenie Do zebrania są jeszcze cztery inne dżunglowe kostki LEGO Friends. W każdej przenośnej kostce znajduje się tajemnicze zwierzątko w losowym kolorze, więc do chwili jej otwarcia zawartość pozostaje niespodzianką! Zabawka ma wypustki, które pozwalają połączyć ją z innymi kostkami i budować fajne kształty. Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym znajdą przyjaciół podobnych do siebie.

  • Podaruj dziecku Dżunglową kostkę do zabawy Mii (41437), która pozwoli mu poznać świat LEGO® Friends. Te przenośne zabawki zapewniają wiele godzin rozrywki — zaprojektowano je tak, by inspirowały do swobodnej, kreatywnej zabawy opartej na sytuacjach wziętych prosto z życia.
  • Mała kostka kryje potężny ładunek kreatywnej zabawy. Wewnątrz jest jedna kolekcjonerska minilaleczka, zabawkowy zwierzak, lampa i blender do smoothie. Jest tam także arkusz naklejek, by dzieci mogły ozdobić namiot Mii według własnego uznania.
  • Części zestawu można wyjmować i chować z powrotem do kostki, by potem bawić się nimi w czasie podróży. Samą kostkę można podzielić na pół, żeby bawić się wspólnie z przyjaciółmi. Kostki do zabawy w obozowisko można ustawiać w wieżę lub łączyć z innymi kostkami, więc dzieci mogą układać z nich zwariowane kompozycje.
  • Model świetnie nadaje się na drobny podarunek albo prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 6 lat. Przenośna kolekcjonerska zabawka umili małym odkrywcom każdą podróż, a łatwe modele spodobają się dzieciom, które nie mają doświadczenia w budowaniu z klocków LEGO®.
  • Zestaw konstrukcyjny ze zwierzątkiem ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości. Dzięki niewielkim wymiarom zabawka z łatwością zmieści się w plecaku lub torbie i pozwoli uniknąć nudy podczas długich podróży.
  • Ta przyrodnicza zabawka podróżna na szczęście nie wymaga baterii, by zapewnić dzieciom pomysłową rozrywkę. Jedna rzecz mniej do spakowania!
  • Zestaw zawiera przejrzyste instrukcje budowania, więc nawet zupełni nowicjusze błyskawicznie poradzą sobie z łączeniem klocków LEGO i będą mogli natychmiast brać się do zabawy.
  • Witaj w dżungli! Wspólna wyprawa ratunkowa do dżungli z przyjaciółkami LEGO® Friends — Stephanie, Mią, Olivią, Andreą i Emmą — pozwoli dzieciom nie tylko poszerzyć horyzonty, ale także zawrzeć nowe przyjaźnie.
  • Ten zestaw LEGO® Friends spełnia najwyższe standardy branżowe oraz rygorystyczne wewnętrzne kryteria jakości Grupy LEGO. Budowanie zabawki z obozowiskiem to czysta przyjemność, bo klocki można za każdym razem solidnie połączyć i z łatwością rozdzielić.
  • Wszystkie elementy tego zestawu LEGO Friends dla początkujących zostały przetestowane na wszelkie możliwe sposoby. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zabawki spełniają najwyższe światowe standardy jakości i zaliczają się nie tylko do najlepszych, ale także najbezpieczniejszych.

Zestaw klocków LEGO Friends Dżunglowa kostka do zabawy Mii został przedstawiony w 2020 roku i składa się z 43 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 1 minifigurkę. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 6 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 10 zdjęć klocków LEGO Friends 41437 Dżunglowa kostka do zabawy Mii

LEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Friends Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy MiiLEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy Mii

Dane

Nazwa polska: LEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy Mii
Nazwa oryginalna: LEGO 41437 Mia's Jungle Play Cube
Ilość elementów: 43
Ilość minifigurek: 1
Wiek: 6+
Numer produktu: LEGO 41437
Producent: LEGO
Seria: LEGO Friends
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
EAN: 5702016687224
Cena katalogowa: 39,99 zł

Instrukcja LEGO 41437 Dżunglowa kostka do zabawy Mii

Instrukcja LEGO Friends Dżunglowa kostka do zabawy Mii dostępna jest bezpłatnie na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®