zklocków.pl LEGO LEGO Friends LEGO 41434

LEGO® 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei

LEGO® 41434 Andrea's Jungle Play Cube
LEGO 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO Friends 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei
LEGO LEGO Friends LEGO 2020
Numer: LEGO 41434
Seria: LEGO® Friends
Ilość elementów: 47
Wiek: 6+
Rok prezentacji: 2020
Cena katalogowa: 39,99 zł
Zestaw aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na Facebooku

Zestaw LEGO® 41434 Dżunglowa kostka do zabawy Andrei

LEGO Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei 41434

Dżunglowa kostka do zabawy Andrei (41434) wprawi w zachwyt każdego małego odkrywcę. Ten kolekcjonerski zestaw LEGO® Friends zawiera minilaleczkę, dwie urocze scenki z dżungli oraz tajemniczego zwierzaka.

Dużo radości w małej kostce W kostce dzieci znajdą Andreę, która siedzi przy ognisku koło namiotu i ma zabawkową gitarę. Jest też kolorowe drzewo, które dla zwierzaka Andrei jest schronieniem i miejscem do ćwiczeń gimnastycznych. Elementy tego zestawu można wyjąć z kostki, żeby bawić się nimi osobno. Można je też przymocować do dna kostki, aby żadne klocki nie zgubiły się w trakcie zabawy w dżungli!

Układanie z przyjaciółkami Czarodziejskie chwile z przyjaciółkami LEGO Friends mogą być idealnym prezentem dla fanów programu telewizyjnego. Mogą też być fantastycznym wprowadzeniem do nowej zabawy dla dzieci, które dotąd nie znały miasta Heartlake. Kostki można łączyć poprzez ustawianie jedna na drugiej lub przyczepianie do siebie bokami. Do zebrania jest aż pięć dżunglowych kostek, a w każdej kryje się figurka tajemniczego zwierzątka w losowym kolorze, co wzbogaca zabawę o element niespodzianki.

  • Przenośny zestaw LEGO® Friends zachęci dzieci do kreatywnej zabawy w podróży. Mała, kolekcjonerska zabawka z kempingiem pozwala dzieciom nawet podczas podróży wcielać się w postać Andrei, która przeżywa przygody w dżungli.
  • W Dżunglowej kostce do zabawy Andrei (41434) znajduje się minilaleczka, zwierzątko LEGO® Friends, gitara, butelka z wodą i książka. Jest tam również drzewo, na którym może się schronić tajemniczy zwierzak oraz arkusz naklejek, którymi dzieci mogą udekorować swoją kostkę.
  • Dzieci mogą wyjąć z kostki minilaleczkę LEGO® Friends Andrei oraz wszystkie elementy kempingu, aby bawić się nimi osobno, lub spakować wszystko do zabrania ze sobą w podróż. Wszystkie kostki można ze sobą łączyć, tworząc ciekawe konstrukcje.
  • Doskonały pomysł na drobny podarunek albo prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią przenośne zabawki i zestawy LEGO®. Zestaw ze zwierzątkiem pozwoli maluchom odkryć cudowny świat LEGO®.
  • Kostka LEGO Friends ma ok. 8cm szerokości i 6 cm wysokości. Dzięki takim wymiarom łatwo zabrać ją w odwiedziny do przyjaciół i urządzić wspólną zabawę klockami LEGO®. Kolorowe, przenośne zabawki pomogą też zapobiec nudzie w trakcie długich podróży.
  • Kostka z możliwością układania w stosy pozwala się fajnie bawić bez baterii. Kostki można rozdzielać, układać w wieżę i łączyć z innymi, a każda z nich kryje w sobie tajemnicze zwierzątko. Aż kipią od możliwości kreatywnej zabawy!
  • Ten niezwykły zestaw LEGO® ze zwierzątkiem z dżungli zawiera oczywiście przejrzyste drukowane instrukcje. Zostały one napisane tak, by sześciolatki i starsze dzieci mogły łatwo zrozumieć i zbudować model bez pomocy dorosłych.
  • Zaproś dzieci do miasta Heartlake — miejsca, w którym króluje kreatywna zabawa i fantastyczna przyjaźń. Dzieci znajdą tu postacie, z którymi mogą się identyfikować, i z pewnością poczują się mile widzianymi gośćmi.
  • Niezwykłe zabawki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe i rygorystyczne wewnętrzne kryteria Grupy LEGO. Budowanie to czysta przyjemność, bo klocki z zestawu ze zwierzątkiem można za każdym razem solidnie połączyć i z łatwością rozdzielić.
  • W Grupie LEGO testujemy klocki i elementy na wszelkie możliwe sposoby, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny LEGO Friends spełnia najwyższe światowe standardy jakości, a nasze zabawki zaliczają się nie tylko do najlepszych, ale także najbezpieczniejszych.

Zestaw klocków LEGO® 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei został przedstawiony w bieżącym roku i zbudowany jest z 47 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 1 minifigurkę. Zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 6 roku życia.

Zdjęcia

Obejrzyj 9 zdjęć zestawu klocków LEGO® 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei

LEGO Friends 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei 41434LEGO 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei 41434LEGO 41434 Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy AndreiLEGO 41434 Dżunglowa kostka do zabawy Andrei

Dane

Nazwa polska: LEGO® 41434 Dżunglowa kostka do zabawy Andrei
Nazwa oryginalna: LEGO® 41434 Andrea's Jungle Play Cube
Ilość elementów: 47
Ilość minifigurek: 1
Wiek: 6+
Numer produktu: LEGO 41434
Producent: LEGO®
Seria: LEGO® Friends
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 39,99 zł

Instrukcja LEGO® 41434 Dżunglowa kostka do zabawy Andrei

Instrukcja do zestawu LEGO® 41434 Friends Dżunglowa kostka do zabawy Andrei dostępna jest na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO®

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®