zklocków.pl LEGO LEGO Super Mario LEGO 71377

LEGO® 71377 Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający

LEGO® 71377 King Boo and the Haunted Yard Expansion Set
LEGO Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający 71377LEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO 71377 Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO 71377 Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający
LEGO LEGO Super Mario LEGO 2020
Numer: LEGO 71377
Seria: LEGO® Super Mario™
Ilość elementów: 431
Wiek: 8+
Rok prezentacji: 2020
Cena katalogowa: 229,99 zł
Zestaw aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na Facebooku

Zestaw LEGO® 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający

LEGO Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający 71377

W zestawie dodatkowym King Boo i nawiedzone podwórze (71377) na fanów LEGO® Super Mario™ czeka wiele przerażających wyzwań. Ta kolekcjonerska zabawka to ciekawy prezent dla dzieci, które mają już zestaw LEGO Super Mario Przygody z Mario — poziom startowy (71360). Zawiera figurkę Kinga Boo, dwie Goomby oraz cztery figurki Swoopów, które gwarantują ekscytującą zabawę. Aby dostać się do ukrytej gwiazdki, gracze muszą nadepnąć na Goomby, stanąć na pajęczynie, powalić drzewo, a następnie skoczyć na głowy kręcących się Swoopów i przewrócić Kinga Boo.

Ekscytująca aplikacja Budowanie tego zestawu może być jeszcze ciekawsze dzięki intuicyjnym instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario. Znajdują się w niej także cyfrowe narzędzia i kreatywne sugestie dotyczące alternatywnych sposobów budowania i zabawy, a także bezpieczna platforma, która umożliwia fanom dzielenie się pomysłami.

Nieograniczona zabawa Zestawy LEGO Super Mario idealnie nadają się do zabawy w pojedynkę i urządzania wspólnych konkursów z przyjaciółmi, a ponadto sprawiają, że kultowy bohater może nabrać realnych kształtów. Zestaw Poziom startowy, zestawy dodatkowe i ulepszenia rozwijają u dzieci umiejętność pomysłowego rozwiązywania problemów.

  • Fani mogą połączyć ekscytujący zestaw dodatkowy King Boo i nawiedzone podwórze (71377) z zestawem LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy, aby wzbogacić go o upiornie zabawne i zakręcone wyzwania.
  • Ten zestaw LEGO® Super Mario™ zawiera dwie Goomby, cztery figurki Swoopów i figurkę Kinga Boo do zabawy. Gracze mogą przeprowadzić LEGO® Mario™ (figurka nie jest częścią zestawu, znajdziesz ją w zestawie z poziomem startowym) przez nawiedzone podwórze z klocków.
  • Pokonaj Goomby, stań na pajęczynie, powal drzewo i zbierz cyfrowe monety, a potem pomóż LEGO® Mario™ (figurka nie jest częścią zestawu) wskakiwać na wirujące Swoopy, żeby przewrócić Kinga Boo i odsłonić gwiazdkę.
  • Ten 431-elementowy zestaw LEGO® będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci od ósmego roku życia, które mają już zestaw Przygody z Mario — poziom startowy (71360). Teraz będą już mogły budować własne unikatowe poziomy.
  • W podstawowej konfiguracji ten modułowy zestaw ma ok. 17,5 cm wysokości, 42,5 cm szerokości i 27,5 cm głębokości. Można go przebudowywać na wiele sposobów i połączyć z zestawem z poziomem startowym oraz innymi zestawami dodatkowymi.
  • Ta kreatywna zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii — połącz ją z poziomem startowym, a zabawa sama nabierze tempa.
  • W bezpłatnej aplikacji LEGO® Super Mario™ dostępne są ciekawe narzędzia urozmaicające budowanie oraz bezpieczna platforma do dzielenia się kreatywnymi pomysłami. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
  • Kolekcjonerskie zabawki LEGO® Super Mario™ sprawiają, że ulubiony bohater domowników nabiera rzeczywistych kształtów, dzięki czemu fani mogą do woli rozbudowywać, przebudowywać i tworzyć wyzwania doskonałe do zabawy w pojedynkę lub w większym gronie.
  • Klocki konstrukcyjne LEGO® od 1958 r. spełniają najwyższe branżowe standardy. Zawsze łatwo można je połączyć i rozdzielić, więc do budowania i przeróbek nie potrzeba mocy supergwiazdy!
  • Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw klocków LEGO® 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający został zaprezentowany w bieżącym roku i składa się z 431 klocków LEGO®. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 8 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 10 zdjęć klocków LEGO® 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający

LEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający 71377LEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający 71377LEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO Super Mario™ 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO 71377 Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzającyLEGO 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający

Dane

Nazwa polska: LEGO® 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający
Nazwa oryginalna: LEGO® 71377 King Boo and the Haunted Yard Expansion Set
Ilość elementów: 431
Wiek: 8+
Numer produktu: LEGO 71377
Producent: LEGO®
Seria: LEGO® Super Mario™
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 229,99 zł

Instrukcja LEGO® 71377 King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający

Instrukcja LEGO® Super Mario™ King Boo i nawiedzone podwórze - zestaw rozszerzający 71377 dostępna jest bezpłatnie na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO® 2020

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®