zklocków.pl LEGO LEGO City LEGO 60310

LEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiem

LEGO 60310 Chicken Stunt Bike
LEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiem
Numer: LEGO 60310
Seria: LEGO City
Ilość elementów: 10
Wiek: 5+
Rok prezentacji: 2021
Cena katalogowa: 34,99 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiem

LEGO City Motocykl kaskaderski z kurczakiem 60310

Pełen akcji zestaw LEGO® City Motocykl kaskaderski z kurczakiem (60310) zawiera niesamowity motocykl napędzany kołem zamachowym, na którym można robić fajne wheelie i akrobacje powietrzne. Dodaj do tego minifigurkę Clemmonsa z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures przebranego w strój kurczaka, a zabawne przygody kaskaderskie masz jak w banku!

Upominek LEGO dla dzieci w wieku od 5 lat Zestaw zawiera broszurę z prostymi instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS. To interaktywny poradnik dla konstruktorów dostępny w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety, który pozwala przybliżać i obracać model, więc budowanie z klocków LEGO to prawdziwa bułka z masłem.

Fantastyczne zabawki dla dzieci Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle napędzane kołem zamachowym, realistyczne konstrukcje oraz fajne postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról. A żeby zabawa była jeszcze ciekawsza, możesz połączyć kilka zestawów z fantastycznego świata LEGO City Stuntz!

  • Zestaw LEGO® City Motocykl kaskaderski z kurczakiem (60310) zawiera fajny motocykl kaskaderski napędzany kołem zamachowym do robienia niezwykłych sztuczek, a także minifigurkę z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.
  • Co jest w środku? Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania motocykla kaskaderskiego napędzanego kołem zamachowym oraz minifigurka Clemmonsa z serialu telewizyjnego LEGO® City Adventures ubranego w strój kurczaka.
  • Motocykl trzeba popchnąć, by uruchomić koło zamachowe i wykonać wspaniałe skoki, manewry w powietrzu i eleganckie lądowania.
  • Zestaw LEGO® City Motocykl kaskaderski z kurczakiem jest doskonałym prezentem na Gwiazdkę, urodziny lub z innej okazji dla miłośników pokazów kaskaderskich w wieku od 5 lat.
  • Po zbudowaniu model Motocykl kaskaderski z kurczakiem ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 2 cm szerokości.
  • Zestaw można połączyć z innymi zestawami LEGO® City Stuntz, by zabawa w pokazy i akrobacje była jeszcze lepsza.
  • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz cyfrową funkcję Instructions PLUS — interaktywny poradnik budowania dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na urządzenia mobilne.
  • Dzięki zestawom LEGO® City Stuntz z fajnymi pojazdami i ciekawymi postaciami dzieci mogą znaleźć się w samym środku akcji i odgrywać inspirujące historie w emocjonujący sposób nawiązujące do życia codziennego.
  • Produkcja klocków i elementów LEGO® odbywa się zawsze w zgodzie z rygorystycznymi branżowymi standardami jakości, dzięki czemu wszystko do siebie pasuje, a budowanie jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

Zestaw klocków LEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiem został przedstawiony w bieżącym roku i składa się z 10 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 1 minifigurkę. Zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 5 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 7 zdjęć zestawu klocków LEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiem

LEGO City Motocykl kaskaderski z kurczakiem 60310LEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiemLEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiem

Dane

Nazwa polska: LEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiem
Nazwa oryginalna: LEGO 60310 Chicken Stunt Bike
Ilość elementów: 10
Ilość minifigurek: 1
Wiek: 5+
Numer produktu: LEGO 60310
Producent: LEGO
Seria: LEGO City
Rok prezentacji: 2021
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 34,99 zł

Instrukcja LEGO 60310 Motocykl kaskaderski z kurczakiem

Na oficjalnej stronie LEGO® znajdziesz instrukcję budowania zestawu LEGO 60310 City Motocykl kaskaderski z kurczakiem, którą możesz bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®