zklocków.pl LEGO LEGO Hidden Side LEGO 70418

LEGO® 70418 Hidden Side™ Laboratorium duchów J.B.

LEGO® 70418 J.B.'s Ghost LabLEGO LEGO Hidden Side LEGO 2019
LEGO 70418 Laboratorium duchów J.B.LEGO 70418 Laboratorium duchów J.B.LEGO Hidden Side™ 70418 Laboratorium duchów J.B.LEGO Hidden Side™ 70418 Laboratorium duchów J.B.

Numer: LEGO 70418

Seria: LEGO Hidden Side

Elementy: 174

Cena katalogowa: 89,99 zł

Wiek: 7+

Rok: 2019

Zestaw aktualnie niedostępnyWięcej informacjiUdostępnij na Facebooku

LEGO® 70418 Hidden Side™ Laboratorium duchów J.B.

LEGO Hidden Side™ Laboratorium duchów J.B. 70418

Pozwól dzieciom odkryć niezwykłą zabawę w świecie rzeczywistości rozszerzonej, do którego zabierze je zestaw 70418 Laboratorium duchów J.B. z serii LEGO® Hidden Side™. W serii Hidden Side modele LEGO łączą się z aplikacją, umożliwiając zupełnie nowy, w pełni interaktywny rodzaj zabawy. Pobierz aplikację Hidden Side i zeskanuj model za pomocą telefonu, aby go ożywić. Interakcja z modelem wpłynie na to, co dzieje się w aplikacji. Z tym zestawem LEGO Hidden Side Twoja zabawa przeniesie się w zupełnie nowy wymiar: będziesz walczyć z duchami i niepokonanymi bossami, a dzięki regularnym aktualizacjom nigdy nie zabraknie Ci nowych zagadek do rozwiązania i przedmiotów do odkrycia. W zestawie Laboratorium duchów J.B. znajdziesz mnóstwo technicznych detali i realistycznego sprzętu naukowego. Wiele godzin kreatywnej zabawy gwarantowane! Dzieci będą się znakomicie bawić, budując laboratorium szalonego naukowca i bawiąc się w walkę z duchem, który w aplikacji nawiedza sympatycznego stróża. Dzięki minifigurkom bohatera, nawiedzonego stróża i dziewczyny-naukowca oraz figurce psiego ducha zabawa w odgrywanie ról będzie jeszcze lepsza.

Pobierz aplikację LEGO® Hidden Side™ i skieruj telefon w stronę Laboratorium duchów J.B., aby zeskanować i ożywić model LEGO, a jednocześnie odkryć to, co niewidoczne. Poruszając telefonem, zobaczysz, że otoczenie wokół modelu nieustannie się zmienia.

Zabawka wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i zawiera trzy minifigurki: Jacka Davidsa, J.B. i Douglasa Eltona, a także figurkę ducha psa Davidsa, który wabi się Spencer. Odegraj scenariusz historii i sprawdź, co kryje się w aplikacji LEGO® Hidden Side™!

W zestawie Laboratorium duchów J.B znajdziesz „laboratorium szalonego naukowca” z komorą do wypędzania duchów za pomocą cewki Tesli i mnóstwem technicznych detali, które zachęcają do twórczej zabawy.

Zestaw z serii LEGO® Hidden Side™ opowiada historię osadzoną w wymyślonym miasteczku Newbury, gdzie duchy nawiedzają ludzi i budynki. Dzieci mogę zabawić się w opowieść o polowaniu na duchy i dzięki aplikacji przenieść zbudowane z klocków modele LEGO do całkowicie interaktywnej rzeczywistości rozszerzonej.

Model zbudowany z klocków ożyje, gdy będziesz oglądać go za pomocą aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej.

Aplikacja LEGO® Hidden Side™ pozwoli dzieciakom zajrzeć do niezwykłego, choć nieco przerażającego ukrytego świata, który obfituje w zagadki do rozwiązania oraz mniej lub bardziej potężne duchy do pokonania.

Korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej wymaga użycia smartfona lub tabletu. Aplikacja jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z siecią dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.

Laboratorium duchów J.B. ma ok. 13 cm wysokości, 18 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Zestaw klocków LEGO® Hidden Side™ Laboratorium duchów J.B. 70418 został pokazany w bieżącym roku i zbudowany jest z 174 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 3 minifigurki. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 7 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 4 zdjęcia klocków LEGO® 70418 Laboratorium duchów J.B.

LEGO Hidden Side™ 70418 Laboratorium duchów J.B.LEGO 70418 Laboratorium duchów J.B.LEGO 70418 Laboratorium duchów J.B.LEGO 70418 Hidden Side™ Laboratorium duchów J.B.

Dane

Ilość elementów: 174

Ilość minifigurek: 3

Wiek: 7+

Numer produktu: LEGO 70418

Marka: LEGO®

Seria: LEGO® Hidden Side™

Rok prezentacji: 2019

Opakowanie: pudełko

Dostępność: niedostępne

Cena katalogowa: 89,99 zł

Instrukcja LEGO® 70418 Laboratorium duchów J.B.

Na oficjalnej stronie LEGO® znajdziesz instrukcję zestawu LEGO® Hidden Side™ Laboratorium duchów J.B., którą możesz bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję

Zobacz także

Zestawy klocków LEGO® Hidden Side™

Obejrzyj więcej zestawów klocków z serii LEGO® Hidden Side™ podobnych do zestawu 70418 Laboratorium duchów J.B.

Zobacz wszystkie zestawy

Zestawy klocków LEGO®

Zobacz wszystkie zestawy
LEGO® 2019

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®