Katalog i porównywarka cen

Zklocków.pl LEGO® Creator Expert LEGO® 10264

10264 LEGO® Creator Expert Warsztat na rogu

LEGO®Creator ExpertCreatorBudynki2019

elementy2569

wiek16+

numer10264

rok2019

seriaCreator Expert

cena katalogowa829,99 zł

cena?829,99

LEGO Creator Expert Warsztat na rogu

LEGO Creator Expert 10264 Warsztat na rogu

Szukasz dobrej zabawy i niespodzianek? Wpadnij do Warsztatu na rogu z zestawu LEGO® Creator Expert 10264 — mamy ich pod dostatkiem! Ten niesamowity model składa się z sekcji, które można odłączać, co pozwala zajrzeć do szczegółowo oddanego wnętrza trójpoziomowego budynku. Na samym dole mieści się stacja benzynowa w stylu lat 50. z dystrybutorem, kiosk oraz warsztat samochodowy wyposażony w rolowaną bramę, podnośnik i urządzenie do zakładania opon. Na środkowej kondygnacji znajdziesz lecznicę dla zwierząt ze stołem do badania, akwarium oraz poczekalnią, w której stoi kanapa. Piętro wyżej odkryjesz z kolei dobrze wyposażone mieszkanie z kuchnią, telewizorem, sofą, łóżkiem i schodami, którymi można wejść na taras dachowy z leżakiem, parasolem i kwietnikiem. Fasada budynku jest utrzymana w typowym stylu lat 50. Są tam szyldy, ozdobne okna i dach, a także fragment chodnika z drzewem i zdobioną latarnią. Ten zestaw to uroczy i nostalgiczny dodatek do serii Modular Buildings. Zł?ożenie go nie będzie łatwe, ale da Ci wiele satysfakcji. W zestawie znajdziesz też skuter, samochód pomocy drogowej i sześć minifigurek oraz figurki papugi, króliczka, psa, żaby i rybki.

Zawiera sześć minifigurek: właściciela stacji benzynowej, mechanika, weterynarza, kobiety, mężczyzny i dziewczynki, a do tego figurki papugi, króliczka, psa, żaby i rybki.

Trójpoziomowy Warsztat na rogu to zaawansowany model z mnóstwem detali zbudowanych z klocków. Ma szczegółowo oddaną fasadę w stylu lat 50. z szyldem stacji benzynowej, zwykłe i wykuszowe okna, wejście z łukowatym sklepieniem, rolowaną bramę warsztatu, ozdobną krawędź dachu oraz taras, a do tego fragment chodnika z drzewem i zdobioną latarnią. W zestawie znajdziesz także samochód pomocy drogowej i skuter.

Na dole budynku znajduje się stacja benzynowa z wiadrem i dystrybutorem, który ma elastyczny wąż. Jest tam także kiosk oraz warsztat samochodowy wyposażony w kasę, regał i wózek na narzędzia, beczkę na olej, urządzenie do zakładania opon i działający podnośnik samochodowy.

Lecznica na środkowej kondygnacji jest wyposażona w stół do badania, grzędę dla papugi, akwarium oraz poczekalnię z sofą, fotelem, stołem i doniczką. Jest tam także lampa na biurko weterynarza, mikroskop, kubek, gazeta, koperta, nożyczki oraz strzykawka.

Na ostatnim piętrze znajdziesz mieszkanie z dobrze urządzoną kuchnią. Jest w niej zlew, patelnia, kubek, solniczka i pieprzniczka, łyżka oraz łopatka, a także piekarnik, w którym pieką się ciasteczka. W mieszkaniu jest również sofa, łóżko, staromodny telewizor oraz łazienka z toaletą.

Na dachowym tarasie czeka leżak, parasol i kwietnik.

Samochód pomocy drogowej ma działającą wciągarkę.

W zestawie są też akcesoria: ściągaczka do okien i kask.

Pomóż pracownikowi stacji zatankować skuter w stylu lat 50.

Zroluj bramę i otwórz warsztat Jo, w którym znajdziesz działający podnośnik i urządzenie do zmiany opon.

W zestawie dekoracyjne elementy dostępne od stycznia 2019 r.: okno lecznicy, szyld warsztatu i ozdobiony nadrukiem dystrybutor benzyny.

W pudełku znajdziesz też elementy specjalne dostępne od stycznia 2019 r.: czarne łyżwy, okno 2x6x2 w kolorze szaroniebieskim, szare dachówki 1x1, granatową płytkę kątową 1x1 oraz rzadko spotykane, ciemnopomarańczowe elementy rozmaitych kształtów i rozmiarów.

Chcesz zbudować całe miasto? Zbierz zestawy 10243 Paryska restauracja, 10255 Plac Zgromadzeń oraz 10260 Bistro w śródmieściu z serii LEGO® Creator Expert Modular Building i bierz się do pracy!

Wymiary: ok. 32 cm wysokości, 26 cm szerokości i 25 cm głębokości.

Samochód pomocy drogowej ma ok. 6 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości.

Zestaw klocków LEGO CREATOR EXPERT 10264 Warsztat na rogu został przedstawiony w 2019 roku i zbudowany jest z 2569 klocków LEGO. W opakowaniu znajdziesz 6 minifigurek. Zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży powyżej 16 roku życia.

Zdjęcia

 • LEGO Creator Expert 10264 Warsztat na rogu
 • LEGO Creator Expert Warsztat na rogu
 • LEGO Creator Expert 10264 Warsztat na rogu
 • LEGO 10264 Warsztat na rogu
 • LEGO 10264 Creator Expert Warsztat na rogu
 • LEGO Creator Expert Warsztat na rogu
 • LEGO 10264 Warsztat na rogu
 • LEGO 10264 Creator Expert Warsztat na rogu
 • LEGO Creator Expert 10264 Warsztat na rogu
 • LEGO 10264 Creator Expert Warsztat na rogu
 • LEGO Creator Expert 10264 Warsztat na rogu
 • LEGO 10264 Warsztat na rogu

Specyfikacja

Ilość elementów: 2569

Ilość minifigurek: 6

Wiek: 16+

Numer produktu: 10264

Marka: LEGO®

Seria: Creator Expert

Rok prezentacji: 2019

Opakowanie: pudełko

Dostępność: niedostępne

Cena katalogowa: 829,99 zł

LEGO® Creator Expert

Cała seria LEGO® Creator Expert w katalogu zklocków.pl składa się z 35 zestawów.

Zobacz wszystkie zestawy